.

Shtëpia per Shitje ne Qeparo.

Key Features: 2 Shtëpia histori tradicionale për Shitje Tokës totale është 140 m2 Shtëpia është 80 gjithsej m2 Muret janë në formë të madhe. 67.

.

Prona te patundshme, Ne shitje, Shtepi fshati: Shtepi fshati ne shitje - Vore, Mucaj, 3.

. Gjeni pronën ideale në Qeparo!. Pallati i ri ne rruge kr.

Shtëpi.

al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. . Eshte e mirembajtur.

Me 7 tip Ap 538m. Harta dinamike dhe precize.

Harta dinamike dhe precize.

.

. 5th Floor.

. com.

com.
Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.
.

.

Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi.

. Apr 7, 2023 · shtepi ne qeparo Të gjitha Imobiliare dhe vendbanime Apartamente Vlorë. Gjeni pronën ideale në Qeparo!.

Gjeni shtëpi në shitjeQeparo në Indomio. . Garazhi. Qeparoi is known for historical monuments visited by tourists throughout the year. Harta dinamike dhe precize. 3 dhoma.

Qeparo has cultivated olives for.

Madhesia: 245 m2. Gjeni shtëpi njëkatëshe në shitjeQeparo në Indomio.

12 Jan 18:23 Shitet Vila 3 kateshe ne Qeparo Pran Deti.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi per shitje ne qeparo ,kategori Apartamente.

Key Features: 2 Shtëpia histori tradicionale për Shitje Tokës totale është 140 m2 Shtëpia është 80 gjithsej m2 Muret janë në formë të madhe.

Cmimi 67 000 euro.

.